Site Rengi

20.07.2024 - Mobilya Üretiminde İnovasyon ve Akıllı Üretim Sistemleri Zirvesi
Woodmach

6. Uluslararası Mobilya Kongresinde WOODMACHTURKEY Tanıtıldı

Tüm Ağaç İşleme Makinecileri TAMDER Yönetim Kurulu Üyesi ve MKT firması sahibi Murat Durular, sektörümüzü temsil ettiği ve online olarak düzenlenen 6. Uluslararası Mobilya Kongresinde yaptığı konuşmada Türkiye ve dünya pazarları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Karadeniz Teknik Üniversitesi tarafından düzenlenen toplantıdaki konuşmasında, sektörümüzün potansiyeli, gelmiş olduğu düzey, iş hacmi olarak büyüklüğü konusunda bilgiler veren Murat Durular, ulusal ve uluslararası ticaretin nereye doğru evrilmekte olduğu gibi konulardaki öngörülerini katılımcı ve dinleyiciler ile paylaştı.

Özellikle sektörün sorunlarına ve bunların nasıl aşılabileceğine geniş yer ayıran Murat Durular, hammadde, tasarım, fizibilite, maliyet planlaması, katma değer gibi konuların üzerinde durdu. Murat Durular ayrıca  global pazarlardan örnekler vererek, Türk firmalarının dünya ile rekabet edecek katma değerli ürünler üretme konusunda neler yapılabileceği üzerinde de durdu.

Son olarak derneğimiz ve projeleri hakkında bilgiler veren Murat Durular, özellikle WoodMach Turkey Sanal Fuar organizasyonumuzun müjdesini vererek, çalışmaların geldiği nokta ve sektöre nasıl hizmet edeceğini vurguladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ