Site Rengi

26.05.2024 - Mobilya Üretiminde İnovasyon ve Akıllı Üretim Sistemleri Zirvesi
Woodmach

Zirve Kapsamı

Makine ve Mobilya Sektörü, başta olmak üzere, mobilya ve ağaç işleme makinelerinde Türkiye pazarının gelmiş olduğu teknolojik gelişme düzeyini tüm dünyaya göstermek üzere, önemli bir etkinliğe, Türkiye’de bu konuda ilk defa bir inovasyon zirvesi ve sergisine imza atıyor.

WOODMACHTURKEY adı altında 1. Mobilya Üretiminde İnovasyon ve Akıllı Üretim Sistemleri Zirvesi” başlığı ile gerçekleşecek olan bu zirve, bir yandan üst düzey devlet kurumlarının yöneticileri, sivil toplum örgütlerinin başkanları ve teknolojik inovasyonlara ışık tutacak akademisyenleri bir araya getirecek, diğer yandan da başta Sektör üyeleri olmak üzere Türkiye ve dünya pazarlarında faaliyet gösteren firmaların en yeni teknolojik atılımlarını, makine ve hatlarını ve yeni ürünlerinin sergileneceği bir platform olacaktır.

11 – 14 Haziran 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde, brüt 20.000 m2’lik bir alanda, DEMOS Fuarcılık ve TAMDER işbirliği ile gerçekleştirilecek bu etkinliğe, yurt içinden ve yurtdışından(Özellikle Avrupa ve Balkanlar, Körfez ülkeleri) çok sayıda kalifiye ziyaretçi çekilmesi hedeflenmektedir.

Firmaların geldiği teknolojik düzeyin sergileneceği, “Türkiye pazarında bunlar da varmış” dedirtecek ve sektörel bir şov halinde geçecek bu inovasyon etkinliği, aynı zamanda Makine ve Ahşap Sektör üyeleri için de önemli bir tanıtım olanağı sağlayacaktır.

Birinci salonun ortasında gerçekleşecek olan zirve alanının çevresinde Sektör üyelerine en küçüğünden yaklaşık 300 m2’ye kadar stant alanı verilecek. Sektör için önemli bir prestij unsuru olan bu etkinliğe, Makine ve Mobilya Sektöründen “fark yaratan”, “kimliği olan”, en son teknolojik ürünleri ile katılımlarını bekliyoruz.

Ayrıca firmalar zirve salonunda 2.,3.,4. Günü kendi inovasyon ve sistemlerinin tanıtımını yapabilirler.

Sektör firmaların sergileyecekleri ürünlere, bu etkinliğin tüm tanıtım materyallerinde toplu ya da tek tek yer verilecek, mailing çalışmalarında, yurtdışı tanıtım bültenlerinde ve interaktif medya ortamlarında kullanılarak, katılımcıların tanıtımları zirve öncesinden de yapılmaya başlanacaktır. Böylelikle etkinliğe gelecek olanlar için neler görebilecekleri konusunda bir cazibe unsuru yaratılacaktır.

Konuya ilişkin olarak, DEMOS fuarcılık yetkilileri en kısa zamanda sizlerle iletişime geçeceklerdir. Yer ve m2 taleplerinizi kendileriyle görüşüp belirlemenizi rica Olunur, iyi çalışmalar dileriz.

İletişim için:
Hüseyin ASLAN / Satış Pazarlama Direktörü
Tel: 0532 501 43 82
Mail: haslan@demosfuar.com.tr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ