Site Rengi

20.07.2024 - Mobilya Üretiminde İnovasyon ve Akıllı Üretim Sistemleri Zirvesi
Woodmach

ERNAMAK’tan Saate 1000 Çekmecenin Tüm Montaj Deliklerini Kullanıma Hazır Edebilen Makine

ERNAMAK olarak 2020 yılı itibari ile makine imalat sektöründe 20. yılımızı, markamızın çatısı altında ise 7. yılımızı kutladık. 

Büyük bir azimle başladığımız bu yolda müşterilerimizden aldığımız motivasyon ve güç bizi daima büyümeye ve gelen taleplere en profesyonel şekilde cevap vermeye yöneltti.

2014 yılını firmamız açısında ‘İnnovasyon yılı’ olarak değerlendiriyoruz, müşterilerimizin ihtiyaçlarından doğan ve tamamen kendi tasarımımız olan ürünlerin eklenmeye başladığı yıl oldu. Amacımız, çalıştığımız sektörün ilerisini hedefleyerek, en kolay ulaşılabilir ve en yüksek performansın alınacağı makineler üretmek. Bugün geldiğimiz nokta bizlere daha da çalışmamız için güven ve aynı zamanda güç veriyor. 

Mobilya imalatçısı firmaların işlerini büyük oranda kolaylaştıran, bir saatte yaklaşık 1000 adet çekmece parçasının bütün montaj deliklerini kullanıma hazır hale getiren makinemizin kullanıcılarından aldığımız geri dönüşler bizleri memnun etmektedir. Tasarımı ve patenti bize ait olan bu ürünü üretim hattını hızlandırmaya çalışan bütün mobilya üreticilerine güvenle öneriyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ