Site Rengi

26.05.2024 - Mobilya Üretiminde İnovasyon ve Akıllı Üretim Sistemleri Zirvesi
Woodmach

VMM VAROL MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ADRES
Altınşehir Mah. Natoyolu Cad. No:62-64 Ümraniye-İstanbul/Türkiye
FAKS
+90 216 314 22 63
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

VMM VAROL MAKİNA 1994 yılından bugüne ağaç işleme ve mobilya makinaları sektöründe yüksek kalite ve işletim performansı yüksek verim ve tutumluluk ilkeleriyle faaliyet göstermektedir. Firmamızın ulusal/uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla, kendi uzmanlık alanımızda, kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olma anlayışına sahiptir.

Yurtiçi ve yurtdışı satış ekibi konusunda uzmanlaşmış olan kadrosuyla birlikte, müşterilerinin üretim koşullarına uygun ürünler sunarak hizmet verme çabasındadır. Yurtiçi üstün satış ve hizmet kabiliyetiyle beraber 30′ u aşkın ülkeye aynı kalite ve hizmet anlayışıyla ihracat yapmaktadır. Satış öncesi ve sonrası müşteri odaklı farklı çözümler sunan VMM VAROL MAKİNA yerli-ithal, sıfır-ikinci el ve takas seçenekleriyle de nihai tüketicilerin ve aracı firmaların bütçelerine uygun makina alternatifleri sunmaktadır. Anahtar teslim projelendirme konularında çözüm ortağı olarak çalışabileceğiniz VAROL MAKİNA uzman ve yetkin ekibiyle sizlerin yanında yer almaktadır. VAROL MAKİNA kalite ve teknolojiyi birleştiren dinamik, deneyimli ve konusunda uzman kadrosuyla, stoklu yedek parça hizmet desteğiyle siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındadır.

VMM VAROL MAKİNA ulusal ve uluslararası pazarda yerini almış olup, satış ve satış sonrası hizmetlerini de en iyi şekilde vererek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına, bünyesine kattığı yeni firmalarla gelişiminin devamlılığı için, önümüzdeki dönemde Türkiye ve dünya pazarında da hizmet kalitesi, çözüm noktaları ve üretimleriyle aranılan bir firma haline gelmek için var gücüyle çalışmaktadır.

VMM VAROL MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. VMM VAROL MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ