Site Rengi

24.07.2024 - Mobilya Üretiminde İnovasyon ve Akıllı Üretim Sistemleri Zirvesi
Woodmach

KOCAYUSUF AĞAÇ MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ADRES
Yukarı Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No: 30- 34775 Ümraniye - İstanbul - Turkey
FAKS
+90 (0) 216 314 19 22
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bir aile şirketi olan Kocayusuf Makinanın temelleri 1961 yılında Yusuf Ziya Güleray tarafından atıldı. Önceleri marangozlar için işkence ve yatar daire makinası imal ederken daha sonra pres üretimiyle, yıllar sürecek maraton başlamış oldu.

2. nesil aile fertleri , teknik eğitimlerine babalarından edindikleri deneyimi ekleyerek bayrağı devraldılar. Şimdilerde aynı bilgi ve tecrübe aktarımı 3. kuşakla devam etmektedir.

Kurumsallaşma yolunda atılan adımlar , şirketin geleceğine güven duyulmasını sağlamaktadır.


Kocayusuf üretim ve satış hacmiyle sektörde en önde gelen üretici firmadır.Uzman kadrosu ve teknolojik ekipmanları ile İstanbul – Dudullu’ daki organize sanayi bölgesinde , 10.000 m2 kapalı alana sahip tesisinde üretimini sürdürmektedir.

Kocayusuf makine üretim portföyünde , standart ağaç kaplama presleri dışında ileri teknoloji tam otomatik membrane presler, pres hatları, melamin (shortcycle) pres hatları ile plastik, poliüretan, kauçuk, seramik ve metal sanayi için farklı ebat ve basınçlarda presler bulunmaktadır.

Kocayusuf; güvenilir , yenilikçi , rekabetçi yapısıyla farklı bir marka yaratmayı başarmıştır.

Günümüzde 50’ nin üzerinde ülkede makineleri faal durumda olan Kocayusuf makinenin öncelikli hedefi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

KOCAYUSUF AĞAÇ MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. KOCAYUSUF AĞAÇ MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. KOCAYUSUF AĞAÇ MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. KOCAYUSUF AĞAÇ MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. KOCAYUSUF AĞAÇ MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. KOCAYUSUF AĞAÇ MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. KOCAYUSUF AĞAÇ MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. KOCAYUSUF AĞAÇ MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. KOCAYUSUF AĞAÇ MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. KOCAYUSUF AĞAÇ MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ